90 | Crépon | Fabien | 1989 | E-S | St-Légier | 42.- |
| Guex | Daniel | 1960 | E-S | St-Légier | 42.- |
| Jeanmonod | Béatrice | 1962 | E-S | Baulmes Misterdam | 42.- |
| Monnard | Romain | 1983 | E-S | Bursinel | 42.- |
89 | Pasche | Daniel | 1954 | V | Bursinel | 31.- |
| Rohrbaser | Ludovic | 1999 | U21 | Cottens et Environs | 31.- |
| Wohnlich | Dominique | 1952 | V | Duillier | 31.- |
88 | Boulaz | Gilbert | 1949 | V | Lonay-Venoge TS | 21.- |
| Bron | Deborah | 1998 | U21 | Palézieux | 21.- |
| Douchez | Pascal | 1969 | E-S | Chavannes les Forts | 21.- |
| Dubuis | Gérald | 1961 | E-S | Flendruz | 21.- |
| Karlen | Pierre-André | 1968 | E-S | St-Légier | 21.- |
| Maschio | Reynald | 1965 | E-S | Savièse | 21.- |
| Moret | Olivier | 1958 | E-S | Lutry Les Mousquetaires | 21.- |
| Storti | Aurélien | 1995 | E-S | Gingins | 21.- |
87 | Aeschlimann | Patrick | 1964 | E-S | Gingins | 12.- |
| Aloi | Rocco | 1971 | E-S | Romanel TS la Mèbre | 12.- |
| Ceppi | Jean-Pierre | 1956 | V | Lutry Les Mousquetaires | 12.- |
| Gogniat | Roland | 1961 | E-S | Franches-Montagnes | 12.- |
| Goy | Yves | 1970 | E-S | Romanel TS la Mèbre | 12.- |
| Goy | Charly | 1943 | SV | Romanel TS la Mèbre | 12.- |
| Gygli | Gérald | 1957 | V | St-Légier | 12.- |
| Hess | Rosemarie | 1948 | V | Aubonne & Environs | 12.- |
| Palaz | Guy | 1958 | E-S | Flendruz | 12.- |
| Perret | Claude | 1951 | V | Lonay-Venoge TS | 12.- |
| Savona | Joseph | 1937 | SV | Penthalaz | 12.- |
| Zmoos | Raymond | 1964 | E-S | Tir Sportif Val-de-Travers | 12.- |
| Zufferey | Christian | 1966 | E-S | Palézieux | 12.- |
86 | Berdoz | François | 1962 | E-S | Flendruz | 4.- |
| Buller | Michel | 1946 | SV | Baulmes Misterdam | 4.- |
| Bürki | Yannick | 1989 | E-S | Duillier | 4.- |
| Carrard | Roger | 1945 | SV | L'Isle | 4.- |
| Carvin | Bruno | 1962 | E-S | Baulmes Misterdam | 4.- |
| Epars | Pierre-Alain | 1968 | E-S | Penthalaz | 4.- |
| Graz | Jean-Daniel | 1958 | E-S | Palézieux | 4.- |
| Hager | Frédy | 1963 | E-S | Savièse | 4.- |
| Jaquier | Jean-Pierre | 1943 | SV | Chavannes les Forts | 4.- |
| Lavanchy | René | 1945 | SV | Penthalaz | 4.- |
| Mossu | Rosemarie | 1941 | SV | St-Légier | 4.- |
| Pfister | Danièle | 1968 | E-S | Palézieux | 4.- |
| Pilet | Catherine | 1960 | E-S | Flendruz | 4.- |
| Rofidal | Pascal | 1960 | E-S | Aubonne & Environs | 4.- |
| Ryser | Anne-Claude | 1977 | E-S | Palézieux | 4.- |
| Turin | René | 1966 | E-S | Bursinel | 4.- |
| Varidel | Marinette | 1946 | SV | Gingins | 4.- |
85 | Andrist | Willy-Wilhelm | 1946 | SV | Aubonne & Environs | |
| Bürki | Arthur | 1950 | V | Duillier | |
| Chappuis | Nicolas | 1972 | E-S | Lutry Les Mousquetaires | |
| Chevalier | Pierre | 1950 | V | Penthalaz | |
| Crausaz | Roger | 1988 | E-S | Palézieux | |
| Decrausaz | Gilbert | 1958 | E-S | Aubonne & Environs | |
| Délèze | Laurent | 1954 | V | Savièse | |
| Délèze | Cathy | 1967 | E-S | Savièse | |
| Guigoz | Pierre-André | 1950 | V | La Roche | |
| Jaquier | Claude | 1945 | SV | Chavannes les Forts | |
| Oberson | Marie-Rose | 1954 | V | L'Isle | |
| Parisod | Gaston | 1935 | SV | L'Isle | |
| Pfister | Christophe | 1967 | E-S | Palézieux | |
| Posse | Eric | 1969 | E-S | Savièse | |
| Pythoud | Philippe | 1964 | E-S | Tir Sportif Val-de-Travers | |
| Sallin | Jean-Pierre | 1956 | V | Flendruz | |
84 | Auberson | Serge | 1957 | V | Baulmes Misterdam | |
| Bonny | Philippe | 1956 | V | Aubonne & Environs | |
| Crausaz | Ludovic | 1982 | E-S | Palézieux | |
| Gachoud | Bertrand | 1964 | E-S | Chavannes les Forts | |
| Inglin | Marcel | 1956 | V | Duillier | |
| Mossu | Joseph | 1934 | SV | St-Légier | |
| Rey | Jean-Marc | 1964 | E-S | Tir Sportif Val-de-Travers | |
| Tétaz | Véronique | 1978 | E-S | Lonay-Venoge TS | |
83 | Andrist | Philippe | 1975 | E-S | Aubonne & Environs | |
| Barbay | Mathieu | 1983 | E-S | Bursinel | |
| Guex | Claude | 1947 | SV | Baulmes Misterdam | |
| Jaquier | Janine | 1946 | SV | Chavannes les Forts | |
| Monnard | Raymond | 1950 | V | Bursinel | |
| Monnier | Daniel | 1955 | V | Orbe PC | |
| Stoll | Hans-Rudolf | 1939 | SV | Duillier | |
82 | Casucci | Raymond | 1964 | E-S | L'Isle | |
| Kaufmann | Gilbert | 1947 | SV | Lonay-Venoge TS | |
| Margairaz | Daniel | 1950 | V | L'Isle | |
| Palaz | Georges | 1948 | V | Romanel TS la Mèbre | |
| Sciboz | Marcel | 1937 | SV | La Roche | |
| Zehnder | Carine | 1974 | E-S | Gingins | |
81 | Divorne | André | 1947 | SV | Romanel TS la Mèbre | |
| Donzallaz | Jean-Claude | 1945 | SV | La Roche | |
80 | Blaser | Robert | 1952 | V | Gingins | |
| Epars | Valentin | 1995 | E-S | Penthalaz | |
| Furer | Yves | 1968 | E-S | Lonay-Venoge TS | |
| Gabriel | David | 2002 | U17 | Palézieux | |
| Martin | René | 1936 | SV | Lutry Les Mousquetaires | |
| Pasche | Margarida | 1953 | V | Bursinel | |